• BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut


Bieg Uliczny im. Braci Mikrut

Start

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA VII BIEGU IM. BRACI MIKRUTÓW

1) Bieg rodzice z dziećmi do 7 lat na dystansie 200 m - wyróżnieni zostali wszyscy uczestnicy, których na starcie pojawiło sie 65 /+ rodzice/

2) Bieg w kategorii szkół podstawowych /8-10 lat/na dystansie 600 m

    - dziewczęta:

      I miejsce Karolina kunica /UKS Czapla Białe Błota/

      II miejsce Marika Jankowska /UKS Czapla Białe Błota/

      III miejsce Lena Nowicka /KS Spartakus Koronowo/

    - chłopcy:

      I miejsce Wiktor Nowicki /SP2 Koronowo/

      II miejsce Hubert Dalemba /SP2 Koronowo/

      III miejsce Bartosz Buła /SP2 Koronowo/

3) Bieg w kategorii szkół podstawowych /11-13 lat/ na dystansie 600 m

    - dziewczęta:

      I miejsce Alicja Barszcz /LUKS Serock/

      II miejsce Angelika Jankowska /SP Łochowo/

      III miejsce Izabela Janas /SP Koronowo/

    - chłopcy:

      I miejsce Damian Karow /UKS Czapla Białe Błota/

      II miejsce Paweł Brzeziński /SP2 Koronowo/

      III miejsce Paweł Izbaner /SP2 Koronowo/

4) Bieg w kategorii gimnazjów /14-16 lat/na dystansie 1 500 m

    - dziewczęta:

      I miejsce Marzena Rozpędzik /UKS Czapla Białe Błota/

      II miejsce Wiktoria Gołąbek /Gimnazjum Korytowo/

      III miejsce Natalia Kozera /UKS Czapla Białe Błota/

    - chłopcy

      I miejsce Juliusz Babiak /Victoria Koronowo/

      II miejsce Rafał Kiecz /Gimnazjum Serock/

      III miejsce Maciej Brząkała /KS Mikrut Koronowo/

5) Bieg główny na dystansie 10 000 m

    - kategoria OPEN kobiet

      I miejsceDominika Grzelak /MKS Chojniczanka, Raciąż/ z czasem 37:33

      II miejsce Patrycja Paczkowska /KS Mikrut Koronowo, Serock/

      III miejsce Agata Woźniakowska /RUN Bydgoszcz, Bydgoszcz/

    - kategoria OPEN mężczyzn

      I miejsce Mariusz Pawłowski /Kurzętnik Biega, Marzęcice/ z czasem 33:18      

      II miejsce Paweł Noskal /Kurzętnik Biega, Kurzętnik/     

      III miejsce /Maciej Górny /Packman Team, Grupa/

Pełną klasyfikację VII Biegu im. Braci Mikrutów można zobaczyć TUTAJ

 

System zapisów - copyright © b4sport.pl