• BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut


Bieg Uliczny im. Braci Mikrut

To już Historia

28 kwietnia w Koronowie przy hali widowiskowo-sportowej odbyły się dwie imprezy sportowe : IX Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Braci  Mikrutów oraz I Roller Cup Koronowo.  Mimo nieciekawej pogody wszyscy uczestnicy pokonali trasę bez przeszkód.

 

W biegu rodzinnym udział wzięło 57 dzieci wraz z rodzicami.

 

W biegach dziecięcych wystartowało łącznie 97 zawodników/zawodniczek.

 

Klasyfikacja końcowa biegów dziecięcych i młodzieżowych:

 

Rocznik 2009 – 20011 na 600 m

Dziewczęta                                                                               Chłopcy

1.  Nowicka Lena – KS Mikrut                                      1. Obrzanowski Igor - Zamość

2. Izbaner Marta – KS Mikrut                                        2. Karwasz Marcin – Dobieszewice

3. Górska Joanna – Koronowo                                       3. Wójcik Wojtek – Koronowo

 

Rocznik 2006 – 2008 na 600 m

Dziewczęta                                                                                 Chłopcy

1. Lamberska Wiktoria - Świekatowo                              1. Nowicki Wiktor – KS Mikrut Team

2. Kwiatosz Nikola – KS Mikrut                                      2. Izbaner Paweł – KS Koronowo

3. Kamińska Dominika – SP Serock                                3. Paliga Szymon – Koronowo

 

Rocznik 2003 – 2005 na 1500 m

Dziewczęta                                                                                  Chłopcy

1. Klajbor Katarzyna – LUKS Serock                               1. Kunicki Michał - Łochowo

2. Kempa Julia - Bydgoszcz                                              2.  Pupel Dominik – KS Mikrut

3. Andrzejczak Natalia – MKL Toruń                               3. Zajkowski Patryk – KS Mikrut

 

 

Na starcie biegu głównego  stanęło 123 zawodników i zawodniczek.  Wszyscy uczestnicy pomyślnie ukończyli bieg . Najszybciej do mety dotarł Pan Paweł MoskalaKurzętnik Biega z czasem 34:30. Wśród kobiet najszybsza była Pani Patrycja PaczkowskaLUKS Serock z czasem 41:13.

Klasyfikacja końcowa Open biegu na 10 km.

Kobiety                                                                                                            

1.Paczkowska Patrycja – LUKS Serock              00:41:13             

2. Procek Daria – Biegające Śliwice                    00:42:41             

3. Woźniakowska Agata – Bydgoskie Okonie     00:43:23             

Mężczyźni

1. Moskal Paweł – Kurzętnik Biega                         00:34:30

2. Dzierliński Paweł – LUKS Serock                       00:35:16

3. Brzozowski Szymon – WIKA Polska                  00:35:33

 

W biegu niepełnosprawnych udział wzięli Pan Józef Szczeblewski oraz Pan Tomasz Przybysz. Warto dodać, że Pan Józef w tym roku był ambasadorem 9 edycji Biegu Mikrutów, oraz ufundował 2 nagrody na najstarszej oraz najmłodszej uczestniczki biegu, które otrzymały Pani Maria Ratkowska-Krutnik oraz Zofia Spychalska.

W I Roller Cup Koronowo na 6 km udział wzięło 60 zawodników i zawodniczek.

Klasyfikacja końcowa Open na 6 km.

Kobiety                                                                                                            

1.Mitkowska Natalia – LKT Wyczół Gościeradz                 00:16:38              

2. Kozłowska Karolina – KS Jastrzębie Bydgoszcz             00:17:02             

3. Krzyżanowska Agnieszka - KS Jastrzębie Bydgoszcz     00:17:59             

Mężczyźni

1.Kwiatkowski Łukasz - KS Jastrzębie Bydgoszcz               00:16:06

2.Gwizdała Paweł – ELMO Samociążek                              00:16:46

3.Marek Sławek – Rollo Speed Team Toruń                        00:16:58

 

Nagroda główną dla zwycięzców w kategorii mężczyzn oraz kobiet był Bon o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie ForSport.

Po dekoracji najlepszych zawodniczek i zawodników odbyło się losowanie nagród w tym bonów na 300 oraz 2x 200 zł do sklepu ForSport. Fundatorami nagród byli Bank Spółdzielczy w Koronowie, Pełna Szafa, Adamer, KrisMedia, Centrum Sportu Spartan.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom, wolontariuszom, służbom porządkowym. Bez was ta impreza by się nie odbyła.

 

Wyniki Biegu Mikrutów:

https://sport-time.com.pl/competitions_files/results/IX%20OG%C3%93LNOPOLSKI%20BIEG%20ULICZNY%20im.%20BRACI%20MIKRUT%C3%93W%202019.pdf

Wyniki Roller Cup:

https://sport-time.com.pl/competitions_files/results/I%20ROLLER%20CUP%20%20KORONOWO%20WE%20%20WROTKARSTWIE%20SZYBKIM%202019.pdf

System zapisów - copyright © b4sport.pl