• BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut


Bieg Uliczny im. Braci Mikrut

Ruszyły zapisy do IV edycji Ogólnopolskiego Biegu im. Braci Mikrut

Tak, jak wcześniej zapowiadano 10 marca ruszyły zapisy uczestników IV edycji Ogólnopolskiego Biegu im. Braci Mikrut. Tegoroczna edycja dedykowana jest kanonizacji Jana Pawła II, która odbędzie się tego samego dnia, tj. 27 kwietnia.

Organizatorzy planują uczczenie tego wydarzenia limitowaną edycją pamiątkowych medali, które zostaną wkrótce zaprezentowane.

Odpłatny jest udział w biegu głównym na dystansie 10 000 m, którego koszt to 20 zł dla mieszkańców Gminy Koronowo, natomiast pozostali uczestnicy zapłacą 20 zł do 31 marca, 30 zł do 26 kwietnia i 40 zł w dzień zawodów. Wpłaty te zostaną przeznaczone na sfinansowanie pakietów startowych, w których znajdzie się koszulka okolicznościowa, baton energetyczny, napój izotoniczny, imienny numer startowy i niezbędnik uczestnika biegu. Trasa biegu posiada atest PZLA, czas biegaczy rejestrowany będzie elektronicznie z wykorzystaniem chipów.

W celu przyjmowania zgłoszeń zawodników uruchomiony został specjalny panel na stronie internetowej biegu www.biegmikrutow.pl.  Wyodrębnione zostały w nim kategorie wiekowe wg poniższego zestawienia:

- do 19 lat

- od 20 do 29 lat

- od 30 do 39 lat

- od 40 do 49 lat

- od 50 do 59 lat

- od 60 do 69 lat

- powyżej 70  lat

Dotyczą one zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wszelkie sprawy organizacyjne zawarte są w regulaminie imprezy znajdującym się na stronie internetowej biegu. Organizatorem  IV edycji Ogólnopolskiego Biegu im. Braci Mikrut jest Gmina Koronowo z Burmistrzem Stanisławem Gliszczyńskim na czele przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i klubem Victoria Koronowo.

 

System zapisów - copyright © b4sport.pl