• BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut

  • BIEG ULICZNY im. Braci Mikrut


Bieg Uliczny im. Braci Mikrut

Aktualności

9 listopada 2021

X jubileuszowy Bieg Uliczny im. Braci Mikrutów

24 kwietnia 2022 roku!!!

24 marca 2020

Bieg odwołany !

Szanowni Państwo, Drodzy Biegacze! W związku z koniecznością minimalizowania zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, zaplanowany na 26 kwietnia 2020 r. X Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Braci Mikrutów zostaje odwołany.

15 stycznia 2020

X Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Braci Mikrutów

26 kwietnia odbędzie się 10 edycja Biegu Ulicznego im.Braci Mikrutów. Rezerwujemy sobie termin w kalendarzu i widzimy się w kwietniu w Koronowie. Już niedługo więcej informacji.

23 maja 2019

Podsumowanie IX edycji Biegu Mikrutów

W dniu 22.05 w restauracji Diabelski Młyn odbyło się podsumowanie IX Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego im. Braci Mikrutów. Jak wszyscy wiemy taka impreza jak bieg nie mogłaby się odbyć bez wsparcia sponsorów, służb oraz wolontariuszy. To właśnie dzięki nim kolejny rok z rzędu mogliśmy cieszyć się sukcesem organizacyjnym.

23 maja 2019

To już Historia

28 kwietnia w Koronowie przy hali widowiskowo-sportowej odbyły się dwie imprezy sportowe : IX Ogólnopolski Bieg Uliczny im. Braci Mikrutów oraz I Roller Cup Koronowo. Mimo nieciekawej pogody wszyscy uczestnicy pokonali trasę bez przeszkód.

System zapisów - copyright © b4sport.pl